Tasuta kasiinomängud

Internet on suurepärane leiutis, kust leiame üha rohkem igapäevaelust tuntud teenuseid hoopis parema hinna eest või hoopiski tasuta. See tuleb sellest, et internetis on kaupasid või teenuseid hoopis odavam pakkuda, kuna pole tarvis ruume rentida ega nii palju töötajaid värvata, mis vähendab märgatavalt ka kulusid.

See tähendab, et oma kaupadele ja teenustele võib lisada väiksema juurdehindluse, mis tähendab, et soodsam hind meelitab ligi rohkem kliente.

 

Seda võimalust kasutavad ka hasartmängude korraldajad, kelle käive on niigi hea ning kes võivad internetis oma klientidele pakkuda ka tasuta mängimise võimalust. Ütlete, et tasuta saab vaid juustu hiirelõksust? Võib-olla tõesti, kuid see lõks ei pea igal juhul kinni plaksatama.

 

Tasuta boonused

 

Sellise netikasiino leidmine, mis pakub tasuta boonuseid (kasiino boonused), ei ole kuigi keeruline. Soovitame pakutavat ka proovida. Teha tuleb vaid nii palju, et luua mängijakonto, ennast identifitseerida ning üldiselt ka esimene sissemakse teha. Seepeale kantakse teie kontole kenake boonussumma, mida mängudes kasutada võite.

 

Tuleb arvestada, et seda raha pole võimalik enda kontole kanda, kuna kasiino ei saa lihtsalt niisama kõigile sadasid eurosid kinkida. Mängureeglitest leiate kindlasti punkti, kus on kirjas, kuidas boonusraha kasutada ning mis tingimustel võite selle endale välja maksta. Variante on erinevaid, kuid enamasti tuleb raha väljavõtmiseks enne kindla summa peale mängida.

 

Reeglitega soovitame tutvuda enne mängudega alustamist, et ei tekiks arusaamatusi ning oleks selge, millal on mängimine lihtsalt hea vaba aja veetmise viis ning millal see ka rahaliselt ära tasuda võib.

 

Tasuta mängimine

 

Kui rahaga riskimine pole see, mis teid köidab, on alati võimalik mängida mänguraha peale. Sellistest kohtadest internetis puudust ei ole, kus tuntud mänge täiesti tasuta mängida saab. Võimalust tasub kasutada ka siis, kui soovite mängu ning selle reeglitega riskivabalt tutvuda.

 

Iga mäng ei olegi väärt seda, et seda mängides oma rahaga riskida. Kindlasti tuleb enne päris mänge tasuta proovida pokkerit ja blackjacki, kuna need mängud nõuavad lisaks õnnele ka teadmisi. Slotimänge tuleks tasuta proovida seetõttu, et näha, kas mäng teile lõbu pakub.

Back to Top