Planet of the Apes online mängu test

Kuigi ma olen pigem pokkerisõber, siis aeg – ajalt hoian end ka kursis muu kasiinomaailmas toimuvaga. Eelmise aasta lõpus tuli ühe mu lemmikfilmi Planet of the Apes põhjal välja uus slotimäng, mis näeb päris äge välja, kasutab filmi originaalmuusikat ja ägedat 3d graafikat.

Kuna sai selle kohta veits uuritud ja netis ringi vaadatud, siis mõtlesin, et teeks väikese testi. Et mängin Planet of the Apes online mängu 20 eurose panga ja miinimumpanustega 0.20 keerutuse kohta ja vaatan, et kas see internetis taevani kiidetud mäng on ikka nii super, kui räägitakse.

Mängu ülevaade

Enne, kui teemasse lähen, siis igaks juhuks väike mängu tutvustus neile, kes ei tea, millega tegu. Mängul on 3 rida, 10 pöörlevat rulli, 40 võidurida, RTP 96,33% (keskmine mängijale tagasimakse protsent), 3 erinevat tasuta keerutuste varianti, 5 boonusfunktsiooni ja suurim võimalik jackpot kogu mängus on Dawn’i mänguvälja tasuta keerutustega saavutatav kõrgeim võimalik võit ehk 3000 – kordne panus. Kui lihtne seda aga võita on, on muidugi teine teema. Mängu saab mängida mobiilis, internetis, tahvelarvutil ja kui hästi oskad ringi vaadata, siis ka tavakasiinodes. Mäng kasutab kaadreid kahest uuemast Planet of the Apes filmist ja nende järgi on ka kogu mänguala jagatud kaheks: Rise ja Dawn. Sümbolitel on kujutatud inimesed ja ahvid filmidest ja kaardimängudest tuntud 10 – A.

Võidud jagunevad järgnevalt:
5 wild kaarti reas toob võiduks 30 – kordse panuse.
Peavõidu toob 5 scatter sümbolit reas (peategelane ahv) – 50 – kordne panus.
Inimtegelased 5 – kesi reas toovad väiksema võidu, milleks on 9 – kordse panuse.
10 – A toob pisemaid võite.

Test alaku: põhimängu võidud

Planet of the Apes online mängu testides tuli päris palju tühje keerutusi, kus ei tulnud ühtegi head kombinatsiooni (vahel 5 korda järjest). Suurim võit, mis tuli, oli 5 – korne panus, seega üpris olematu. Wild ja scatter sümbolid ilmuvad lauale üpris tihti, aga et nad ka õiges kohas asuksid ja hea kombinatsiooni moodustaksid (et ka raha sisse tuleks), on juba raskemini saavutatav.

Põhimängu ajal õnnestus mul koguda hunnik wild sümboleid – täpsemalt siis 8 ja tänu sellele õnnestus skoorida 955 – mündine väljamakse (ehk siis 9.95 euri).

Dual boonus ja Dawn’i tasuta keerutused

Peale 50 raha peale keerutust tuli lõpuks “Dawn Free Spins” mis annab 15 tasuta keerutust. Sellega õnnestus võita 10 euri, mis polegi nii paha, arvestades, et mängisin keskmise panusega 0.20 senti.

“Dual” boonuse ajal duubeldatakse J ja A sümbolid mõlemal rullikute komplektil. See jätkub, kuni ühtegi uut enam ei tule.

Kokkuvõttes ootasin enamat

Planet of the Apes online mäng minus ülisuurt vaimustust ei tekitanud. Mäng näeb küll väga hea välja ja teema on lahe, aga tasuta keerutusi on üpris raske saada. Välja arvatud mõned 30 – 50 – kordsed võidud, ei õnnestunud suuremaid võite saada. Samas on slotimängud automaatselt genereeritud ja puhtalt õnne peale üles ehitatud, seega võimalik, et mul polnud seekord nii palju õnne. Nõu oskan aga niipalju anda, et tasub proovida ära kasutada “Save a Wild” funktsiooni, kuna neid saab koguda kuni 12 tükki ja see suurendab tunduvalt võiduvõimalusi!

Head mänguõnne soovides ja uute postideni!

Back to Top