Parimad kasiinod Eestis, mida tasub külastada! Minu 3 lemmikut!

Parimad kasiinod Eestis, mida tasub külastada! Minu 3 lemmikut!

 

 

Kui sind huvitab nagu mindki – raha teenimine kasiinomängude kaudu, siis oled ilmselt mõelnud, et millises kasiinos on kõige parem, turvalisem ja üldse mõnusaim mängida. Nagu arvata võid, siis mina olen selle elustiili fänn ja mul on kogemusi peaaegu nende kõigiga. Siin postituses kirjeldan parimaid kasiinosid, mis on minu isiklikud lemmikud. Niisiis alljärgnevalt: parimad kasiinod Eestis, mida tasub külastada minu arvates! Kirjeldan kolme.

Kuidas mina leidsin oma lemmikud?

 

Parima kasiino leidmine võib esialgu olla keerukas – internetis on valik lai ja leidub palju inimesi, kes eelistavad üht või teist. Milline kasiino on parim ja milliseid pigem üldse mitte külastada? Eks see on ka maitse asi ja saan sellest teemast rääkida oma isiklike eelistuste põhjal.

On selge, et igaühel on omad lemmikud. Mina olen leidnud enda jaoks parimad kasiinod puhtalt katsetamise põhjal. Kuigi kasiinod on üldplaanis sarnased, on neil kõigil oma kindlad asjaolud, väikesed nüansid või erinevused tingimustes, mille põhjal võib kasiino olla ühe inimese jaoks meeldivam kui teise.

Millised on minu meelest parimad kasiinod Eestis, mida tasub külastada?

Pea meeles, tegemist on MINU enda isiklike lemmikutega.

Unibet

Unibeti nimi on tuttav kõigile eestlastele ning sellel on muidugi ka põhjus: on ju tegemist terve Euroopa ühe suurima hasartmängupakkujaga, mida võib leida rohkem kui sajast riigist. Unibetiga on praeguseks liitunud rohkem kui 15 miljonit kasutajat.

Mulle meeldib asjaolu, et kogu Unibeti mänguplatvorm on äärmiselt turvatud: tegemist on mitmete erisuguste turvasüsteemidega, mis kindlustavad mängijate privaatsuse ja turvalisuse. On hea tegutseda niisuguses keskkonnas, mille kohta sa tead, et turvalisuses järeleandmisi tehtud ei ole.

 • Unibet on üks Eesti suurimatest spordikihlvedude pakkujatest, kellel on ka head mobiilirakendused.
 • 5 tasuta keerutust saad teha ilma, et peaksid ise raha sisse maksma.
 • Sobib kenasti erisugustele nutiseadmetele.
 • Unibet loodi juba aastal 1997.
 • Olemas on ka live-kasiino võimalus.

Optibet

Optibet kasiino on küll üks värskematest internetikasiinodest Eestis, kuid ta on spordiennustuste maailmas juba tublisti kanda kinnitanud. Optibet paelus mu tähelepanu kohe, kui see 2013. aastal loodi. Ma olen suur spordisõber ja seega on äge, et saan teha live-panuseid ja spordikihlvedusid rohkem kui 25 erineval spordialal. Mulle meeldib ka lihtne veebidisain, mis muudab panuste tegemise hõlpsaks.

Optibeti väga lihtne veebileht on tegelikult just see asjaolu, mis avaldab muljet paljudele. Lehel ei ole ülearu palju vilkuvaid reklaame, kõik töötab sujuvalt ja kiirelt. Eks just see on asi, mis otsustab. Keegi ei viitsi veeta aega portaalis, mis paneb sind pidevalt ootama. Optibeti välimus on hea ka algaja jaoks, kõik on lihtsasti hoomatav ja sõbraliku disainiga.

 • Nutiseadme-sõbralik.
 • Live-kasiino, mis on tõeliselt äge.

Paf kasiino

Paf kasiino on samuti üks kindlamaid ja turvalisemaid kasiinosid Eestis, olles detailideni läbi mõeldud. Tegemist on teiste kasiinode n-ö isaga, sest Pafi teekond algas juba 1967. aastal.

Mis mulle eriti Paf kasiino juures meeldib:

 • Pafi kujundus on kaunis, ainulaadne ja väga lihtne. 100% kasutajasõbralik ja kena disainiga kasiino.
 • Mobiilne veebileht on samuti väga kena ja on tegelikult miniversioon täisversioonist.
 • Kasiinole meeldib toetada heategevust ja ta seda väga heldelt.
 • Boonuseid ja igasuguseid kampaaniaid tehakse iga nädal ning igale mängukategooriale – Pafi boonusevalik on Eestis üks laialdasemaid.
 • Mängude seas leiad kõike alates bingost ja live-kasiinost kuni spordikihlvedudeni välja.

Need on siis minu lemmikud hetkel – parimad kasiinod Eestis, mida tasub külastada. Keegi ei ütle, et need eelistused tulevikus ei muutu. Aga edu sullegi katsetamisel!

Back to Top