Maailmakuulsad mängurid

Hasartmängude maailmas kerkib aeg – ajalt jälle esile mõni uus tegija, kes näiliselt mängleva kergusega suuri summasid kokku ajab. Tegelikult muidugi midagi kerget selles pole ja üldiselt eeldavad enamus hasartmänge ka pikemat kogemust ja häid teadmisi, kuid tahaksin teile tutvustada kahte edukat mängijat, kes on ajaloo vältel oma kaardid õigesti käia osanud ja end oma silmapaistva karakteirga hasartmängude ajalukku kirjutanud.

Kerry Packer

Austraalia meediamooguli ja legendaarse hasartmängija Kerry Packer’i näol oli tegu tõelise hasartmängude entusiastiga, kelle jaoks kaardid, täringud ja spordiennustused olid kõik lahutamatu osa tema igapäevaelust. Rikas ärimees oli tuntud kui ülikõrgetele panustele mängija, kes pidevalt oma lemmiklinna Las Vegast külastas. Multi – miljonilised kaotused ühe mängusessiooni jooksul polnud tema puhul midagi imelikku. Samas õnnestus tal ka korduvalt kopsakaid võite võita. Tema loodud on lisaks ka Kriketi Maailma Seeria (World Series Cricket), mis aitas kriketil kui spordialal täiesti uue tasemeni areneda ja sportmängude maailmakaardile pääseda. Packer suri 2005. aastal 68 – aastasena.

Archie Karas

Kreeka juurtega ameeriklane Archie Karas on hasartmänguringkondades tõeline legend. Ta on võitnud ja kaotanud suuri varandusi mitmel ja mitmel korral ja paljud peavad teda aegade suurimaks hasartmängude mängjaks. Selles suhtes võiks siin muidugi ka vaielda, et kas tõeliselt hea mängija siiski ei oleks oma võidetud varandusest kinni hoidnud, kuid ometigi on mees oma reputatsiooni auga välja teeninud.

Kreekas sündinud Karas jooksis kodunt minema 15 – aastase poisina. Peale laevas ettekandjana töötamist, leidis ta tööd ühes Los Angelese restoranis. Restoran asus piljardisaali kõrval ja olles oma oskuseid seal lihvinud, hakkas ta raha peale mängima. Lõpuks ei olnud talle enam ühtegi vastast ja nii läks ta üle pokkerile: piljardikiid asendasid edaspidi kaardid ja täringumängud.

Tema suurim võidulaine oli 1992. – 1995. aastatel, kui tema mängu pandud 50 dollarit tõid talle sisse enam kui 40 miljonit dollarit! Olid need vast õnnelikud kaardid ja täringud! Nimelt oli tema põhialaks pokker, mille mees mängleva kergusega oli omandanud ja lisatulu kogunes täringumängudest. See võidulaine on teadaolevalt kirjapandud ajaloo pikim ja suurima võidusummaga. Kahjuks kaotas mees aga oma võidud 1995. aastal paari nädala jooksul, mängides pokkerit, baccarati ja täringumänge. Hiljem mängis ta ikka edasi ja võitis ning kaotas suurelt ka edaspidi. Ta elab siiani Las Vegases ja kaardid ning täringud pole talle aja jooksul võõraks jäänud.

 

Loodan, et need mehed inspireerivad ka teid suuremalt mõtlema! Oskusel oma kaardid õigel ajal õigesti käia, on hasartmängumaailmas mõõtmatu väärtus!

Back to Top