Kuidas leida parimad blackjack online kasiinod

Juba aastakümneid on suutnud blackjack kütkestada kasiinofänne üle maailma ja püsinud edukalt enimmängitud kasiinomängude hulgas. Erinevalt paljudest teistest kasiinomängudest, on selles mängus olulised mõlemad – nii õnn kui strateegiad. Hea õnne ja mänguoskuse puhul on backjackiga võimalik võita väga suuri summasid. Samuti on mängureeglid üpris kergesti õpitavad ja ei tohiks kellelegi üle jõu käia. Õigeid strateegiaid kasutades on võimalik maja eelis viia 5% – lt pea et 0% – ni.

Kui ka sinul on tekkinud huvi selle mängu vastu ja eriti huvitab sind blackjack online, siis see artikkel on mõeldud just sulle!

Blackjack online kasiino 4 kriteeriumit – mida jälgida

1. VALI SUURIM BLACKJACK’I BOONUS, KUID ÄRA UNUSTA REEGLEID LÄBI LUGEDA (THE TERMS AND CONDITIONS).

Olgem ausad – sageli valime tavakasiino asemel blackjack online kasiino, sest seal pakutakse mängijatele suurt valikut erinevaid boonuseid ja võiduvõimalused on tänu sellele rikkalikumad ning mängukogemus sellevõrra põnevam. Samas, kui oled kasiinomaailmas alles kollanokk, siis sa ehk ei tea, et kõik kasiinode boonused tulevad koos mingite tingimustega. Näiteks tuleb teha enne teatud summas sissemakse ja mängida mingi ajani oma raha eest, enne kui boonuseid kasutada saad. Seega ei tasu loota, et kohe registreerimisel saad kasiino boonusraha eest mängima hakata. Seega alati tasub tingimused enne registreerimist hoolikalt läbi lugeda.

2. VALI TURVALINE BLACKJACK ONLINE LEHEKÜLG

Tänapäeva digitaalses maailmas on internetilehekülgede turvalisus ülioluline! Kipume seda vahel unustama. Seega, ole kindel, et internetikasiino, mida kasutad, on tuntud ja kellelgi pole võimalust sinu isikuandmeid ja finantse varastada. Tavaliselt on kasiino lehekülgedel sellised andmed kõik ilusasti välja toodud ja see kõik on kontrollitav igasugustes andmebaasides, kus on loetletud litsenseeritud kasiinod üle maailma. Seega google on ka alati abiks. Kui miski näib kahtlane või ebausaldusväärne, siis kontrolli!

3. VALI LEHEKÜLG, MIS PAKUB ERINEVAID PÕNEVAID BLACKJACK’I VERSIOONE

Kuigi ka klassikalist blackjacki on kihvt mängida, siis võib-olla tahaksid teada, et sellest mängust on olemas ka erinevaid variatsioone ja mõned blackjack online kasiinod pakuvad neid rohkem, teised vähem. Kui see sulle huvi pakub, siis viska enne registreerimist pilk peale, et milliseid erinevaid blackjack’i mänge kasiinod pakuvad.

4. VALI KASIINO, MIS ÜHILDUB ERINEVATE SEADMETEGA

Veel üks oluline kriteerium blackjack online kasiino valikul on see, et kas sa tahaksid mängida ka teistel seadmetel peale arvuti? Kuigi enamus online kasiinosid pakuvad sellist ühilduvust, siis on ka neid, kus see pole võimalik. Seega, kui armastad mängida vahel ka näiteks oma mobiilis, siis kontrolli, kas su väljavalitud kasiino pakub blackjackile ka mobiiltelefoni äppi või mitte.

Kui need 4 punkti on üle käidud ja oled leidnud oma lemmikkasiino, siis oledki valmis kasutajakontot registreerima ja sealt edasi juba mängima!

Back to Top