Kasiino – põnev meelelahutusmaailm

Internetikasiino pakub põnevat meelelahutusmaailma!


Kasiinot võib tõlgendada kui meelelahutusmaailma, mis pakub põnevust ja pinget. See on kindlasti üks toredamaid ajaveetmise kohtasid, kus lisaks meelelahutusele ja põnevusele on võimalik ka raha teenida.

Kasiino ajalugu

Põgusalt hasartmänguasutuste ajaloost. Sõna „kasiino“ sai alguse 19. sajandil Itaalias, kus tähendas sel ajal väikest maja, villat või paviljoni, kus sai meelt lahutada. Esimesed teadaolevad meelelahutuskohad asusid Itaalias ja nendeks olid näiteks Villa Giulia ja Villa Farnese. Meelelahutusüritused ja mängud, mis sel ajal pakkusid hasarti, toimusid avalikes kohtades ja meelitasid ligi palju huvilisi.

Eesti esimesed meelelahutuskohad olid mõeldud sõjaväelastele ja seega nimetati neid „ohvitseride kasiinodeks“. Teadaolevalt jõudis selline tava Eestisse tsaari-vene armeest. Sellised kohad asusid omal ajal näiteks Tallinnas (Raekoja platsi Allohvitseride ja Ohvitseride Kasiino), Pirital (Suvekasiino), Narva-Jõesuus, Paldiskis, Rohukülas, Võrus jt üldjuhul väeosade juures. Hariv on teada, et ka tänapäeva sõjakoolis asub koht, mida nimetatakse kasiinoks – Kadetikasiino. See on loodud ajaloolise eeskujuga vaba aja veetmise kohaks kadettidele. Samuti peetakse seal mälumänge ja võõrustatakse välisoperatsioonidelt naasnud kolleege.

Tänapäeval leidub peaaegu igas linnas üks korralik hasartmänguasutus, kuhu minna meelt lahutama üksi või koos sõbraga. Lisaks on mugav külastada meelelahutuskohtasid ka virtuaalkeskkondades läbi interneti. Niiviisi on võimalik kasvõi käigupealt teha panuseid – loomulikult tänu nutitelefonile. Lisaks võimaldab tänapäeva nutikas telefon veebikeskkonnas lihtsalt ja kiiresti muutuvaga kursis olla.

Tänapäeva kasiinod: virtuaal- või pärismaailm?

Tänapäeval võib sõna „kasiino“ luua inimestes vastuolulisi arvamusi. Kel on meeldivaid, kel ebameeldivaid kogemusi. Siinkohal sõltub aga kõik inimesest endast. Ja ennekõike peab meeles pidama, et kasiinod ei ole raha teenimise kohad, vaid eelkõige just meelelahutuslik ajaveetmise viis. Taolise lõbustusega ei tasu aga hoogu minna ega hasarti sattuda. Siiski, piisavalt meelelahutust ja põnevust igapäevaellu oleks meile igaühele tarvis.

Järgnevalt tulebki juttu sellest, mida kasiinod endast kujutavad ja milliseid võimalusi meile pakuvad. Tänapäeval võib need jagada üldjuhul kahte kategooriasse – füüsilised ja virtuaalsed. Füüsilise all mõeldakse reaalset kohta, mida saab käega katsuda ja mis võimaldab reaalajas erinevate mängudega mängimist. Need on maapealsed kasiinod. Seal toimub silmast-silma suhtlus klienditeenindajaga, kes vajadusel selgitab erinevate mängude põhimõtteid. Selline koht pakub naudingut ja on mõnus ajaveetmiseks. See on omaette kogemus. Ruumi astudes satud sa justkui teise aega ja kohta. Salapärane atmosfäär, viisakad ja kenad teenindajad, mõnus kokteil ja mängulaua ääres mängimine – see loob mõnusa rahulolutunde. Annab julgust, naudingut ja pakub käsikäes põnevust ning hasarti.

Virtuaalne maailm võimaldab kasiinomänge mängida internetis. Seda nimetatakse internetikasiinoks, mis on Eestis suhteliselt uus temaatika. Nii füüsilised kui ka virtuaalsed keskkonnad sisaldavad suhteliselt sarnaseid mänge – rulett, pokker, Blackjack jt. Vahe on ainult selles, et virtuaalkeskkond võimaldab mänge mängida kodust lahkumata. Siinkohal on ka oluline teada, et veebikasiinodes mängimine on tunduvalt soodsam kui seda päris keskkonnas.

Virtuaalkeskkonnas algavad panused 10-st sendist, kuid võidud on seevastu igati võrdväärsed päris kasiinovõitudega. Lisaks kõigele pakutakse tihtipeale uutele veebikeskkonnaga liituvatele huvilistele boonusraha. See on tasuta raha, millega on võimalus võita üsna suuri summasid ilma, et riskiksid enda isiklike vahenditega. Samas loob selline võimalus inimeses turvatunde, kuna sulle antakse võimalus esmalt tutvuda uute mängudega enne, kui neisse panustada otsustad. Internetikasiinodes leidub kõiksugu erinevaid mänge, mis tavalistes kasiinodes jääb vajaka. Seega saab alati kindel olla, et mängimine ei muutu kunagi igavaks ega üksluiseks. Lõppude lõpuks sõltub valik siiski igaühe maitsest. Kui mängida soovitakse pokkerit või ruletti ja sind paeluvad mänguautomaadid, siis osutub kindlasti valituks reaalne koht ajas ja ruumis. Kui sa eelistad aga tasuta boonussummasid või spinne ehk keerutusi, tasub kindlasti kätt proovida internetikasiinodes.

Külluslik valikuvõimalus

Tänapäeva internetikasiinode valik on aukartustäratavalt suur. Seetõttu on oluline, et mängija leiaks just selle õige. Siinkohal ongi tähtis, et enne mängima asumist viiakse end tähtsaimaga kurssi. Kõige olulisem on, et mängukeskkond omaks tegevuslitsentsi. Selline info peab olema igale mängijale nähtav juba konkreetse mängukeskkonna veebilehel, kus soovitakse mängida. Kindlasti tasub tähelepanu pöörata ka mängudel olevatele firma logodele. Kõige paremate mängude tootjad on Microgaming, Rival Gaming ja Playtech. Nimetatud firmade toodete puhul võib kindel olla, et tegemist on maailma tipptasemel mänguautomaatidega.

Ilmselge, et Eestis asub piisaval arvul kasiinosid. Olenemata sellest pakutakse tihtilugu võrdlemisi sarnaseid võimalusi. Järgnevalt tulebki juttu sellest, mida hetkel turul pakutakse.

Atraktiivsed ja kaasahaaravad live-mängud ja spordiennustused

Pea kõikides hasartmängu asutustes on esindatud nii ennustused, kasiinomängud kui ka pokker. Ehedama kogemuse pakkumiseks on turule tuldud erinevate live-mängudega. Need on mängud, kus sul on võimalik video vahendusel mängida päris diileriga, mitte arvutiga. Kõik on täpselt nii nagu päriselt. Sa näed igat sammu, mida diiler teeb. Sa saad temaga rääkida, mängu alguses tervitatakse sind, võidu puhul õnnitletakse – täpselt niimoodi nagu kõik toimuks reaalselt maapealses kohas. Selline mäng loob tõesti tunde, et sa oled ehtsa kasiinolaua taga ja seda kõike kodust lahkumata. Mis veelgi enam, live´s mängides ei pea vaatama arvutigraafikat, vaid sa näed kena neidu või noormeest, kes pidevalt suhtleb sinuga. See on kaasahaarav meelelahutus ja meeldiv ajaveetmise viis, mis ei jäta kedagi külmaks.

Suurt tuntust on tänapäeval kogunud spordiennustused, mis on üks rahva lemmikumaid. Mitmed erinevad meelelahutuskohad hasartmaailmas pakuvad unikaalseid spordikihlvedude platvorme, mis läbi live-keskkonna rõõmustab ennustajaid väga erinevates spordialades, eeskätt jalg- ja korvpallis, mis on kõige populaarsemad. Spordiennustused on mänguliik, kus panustatakse raha spordimängu tulemuse peale. Milline tiim võidab või kuidas mäng lõpeb? Ennustamine on suhteliselt õnnemäng, sest mitte kunagi ei või sajaprotsendiliselt kindel olla, kes võidab. Selline mugav viis tugitoolisportlastele enda tehtud panuste ja ennustuste edukaks jälgimiseks otse telefoni või arvuti vahendusel kodust lahkumata ei jäta kedagi külmaks.

Kasiino on pärit 19. sajandist ja teinud läbi suure arengu tänapäevani, millega pakub inimestele võimalust nii virtuaalkeskkonnas kui ka päris maailmas meelelahutust, põnevust ja mänguindu. Kui varem pakuti turul enamjaolt klassikalisi mänge, siis tänapäeva turule on paisatud märkimisväärne arv erinevaid huvitavaid pakkujaid. Mänguvalik on mitmekülgne ja kaasahaarav – live-mängud, spordiennustused, klassika. Ajaga kaasas käimiseks on järjest enam hakatud panustama veebidisainile, et pakkuda veelgi moodsaimat ja kasutajatele tublisti lihtsamaid ja sõbralikumaid lahendusi. Siiski tuleb tõdeda, et parimate mängumaailmade hulka kuuluvad pakkujad, kes on omanäolised, omavad terviklikku lahendust, pakuvad erinevaid võimalusi erinevates kategooriates, andes mängijale valikuvõimalusi, soodustusi, suurepärast meelelahutust ja rahulolu. Nüüd ei jäägi muud üle, kui heita pilk erinevatele võimalustele ning valida tubli ja turvaline Eesti veebikasiino. Või seada sammud mõnda maapealsesse kasiinosse, et lihtsalt tunda seda iseäralikku kogemust, mis tähendab sattuda justkui teise aega ja ruumi.

 

Back to Top