Kaardimängud – asjalik ja arendav ajaviide!

Ühed asjalikumad ja teadmisi kõige enam proovile panevad kasiinomängud on kahtlemata kaardimängud. Oleme harjunud filmidest nägema, kuidas äreva pokkerimänguga otsustatakse midagi tõeliselt olulist ja oleme sageli kuulnud väljendist „pokkerinägu“. Aga räägime õige kaartide mängimisest nüüd natuke detailsemalt, miks on need nii mõnestki teisest kasiinomeelelahutusest asjalikumad ja arendavamad? Kui palju on võimalik nendega võita?

Kaartide mängimine ei kao kasiino mänguvalikust ilmselt lähiajal mitte kuskile, sest see on üks tulusaimatest ajaveetmise viisidest. Kui sa oskad mängule läheneda mõistusega ja pisut ehk isegi strateegiliselt, siis ei ole suurte summade võitmine mingi tühipaljas lootus, vaid täiesti reaalne võimalus.

Kuidas saaks osav mängimine aga võimalikuks just sinu jaoks ning mismoodi leida mängimiseks kõige õigem paik, kus oma kaardikätt proovida? Esimene ja lihtsaim võimalus on alustada internetikasiinos, mis pakub laia valikut ägedaid lauamänge.

Millised kaardimängud kasiinost leiad?

Arvatavasti juba tead suurepäraselt, et kaks tuntuimat kaardimängu, mida veebiavarustest leida võib, on pokker ja Blackjack. Lisaks neile põhimängudele on olemas mõlemast ka palju-palju erisuguseid variante. Mõned kasiinod pakuvad pokkerimängu võimalust ka spetsiaalse tarkvara vahendusel, mis annab sulle kvaliteetse mänguelamuse. Paljusid mänge saab mängida kas või liikvel olles, sest nutitelefoni või tahvelarvuti olemasolu pakub vabadust nautida meelelahutust just seal, kus parasjagu viibid.

Pokkeri reeglitest

Kuna sind tõenäoliselt kaartide mängimine huvitab, siis ilmselt oled põhireeglitega juba tuttav. Sul on õigus, väga keerulised need tõepoolest ei ole! Pigem vastupidi. Pokkerimängus on kõige olulisem, et saaksid omale tugevama kaardikombinatsiooni kui on su vastasel. Muidugi on selles mängus päris tähtis osa ka õnnel ja juhusel, kuid samas on vajalik ka õigesti käituda. Mida tähendab näiteks bluff? See on osav mulje jätmine, et just sinu peos on parasjagu parimad kaardid, kuigi tegelikult ei pruugi olla. Pokkerimängus on muidugi kõige tähtsam pokkerikäte (kombinatsioonide) põhjalik tundmine.

Kas internetikasiino või mitte?

Interneti abil mängitavad huvitavad kasiinomängud on tuntud täiesti teenitult. Aga vahest oled juurelnud, et miks üleüldse mängida mingisuguseid mänge internetis? Pigem võiks ju kasiinosse kohale minna ja tunda mängurõõmu reaalsete automaatidega mängides või ehtsa mängulaua taga olles?

Maja eelis on väiksem

Kas oled kursis, et kaardimängude puhul (lauamängude puhul samuti) on kasiino eelis madalamal tasemel kui slotimängudel? Kui võrrelda kaardimänge slotiautomaatidega, siis viimastel on maja eelis kergitatud enamasti kõrgemale. Kas see pole üks põhjustest, mis proovida just kaardimänge?

Saad oma teadmised proovile panna

Miks on maja eelis kaartide mängimise puhul väiksem? Peamine põhjus on asjaolu, et mängijal on kaartide puhul võimalik läheneda kavalalt, kasutada mõistust ja teadmisi. Kui sa oled näiteks Blackjack’i reeglitega üksipulgi kursis ja sul on hulganisti kogemusi, siis saad mänguga arvatavasti väga kenasti hakkama. Võimalik, et võidad samuti, sest sa tead üsna hästi, millal on õige moment mängu lõpetamiseks ja millal tasub kaarte juurde võtta. Nõndaviisi sinu võidušansid üha kasvavad ja mänguärevus hiilib ligi!

Harjuta mängimist omale mugavaimas keskkonnas

Aeg-ajalt on igaühel tööpäev üsnagi stressirikas, kuid õhtul kodust kuskile minna pole ka nagu soovi. Seepärast on veebis mängitavad kasiinomängud argipäeva rutiini kaotamiseks mõnus lahendus. Saad mängida sülearvutis või nutikas telefonis, kandes oma mugavaimaid lemmik-rõivaid. Lesi sohval või istu tugitoolis – ise valid, kus mõnusam on! Kaardimängud on asjalik ja arendav ajaviide igas vanuses mängija jaoks.

Veel rohkem kasiinomänge – https://www.optibet.ee/et/live-kasiino/

Back to Top