Book of Ra mäng

Kirjutan täna ühest maailmas tuntud slotmängust, mille kohta paar tuttavat küsisid, et kas tean sellest midagi. Mõtlesin, et kirjutan siis siia ka, saavad teisedki lugeda. Eesti keeles selle kohta tõesti eriti infot ei leidnudki.

Tegu on slotimänguga, mis on inspireeritud Egiptuse müstilisest ajaloost – mängija sukeldub pimedasse kuldsesse hauakambrisse, kust võib leida erinevaid aardeid. Mäng koosneb 5st rattast ja 9 – st reast. Eesmärk on saada ritta 5 ühesugust pilti. Atraktiivne mäng meelitab endaga mängima inimesi nii online- kui päriskasiinodes, pakkudes mängijatele rikkalike boonuseid ja võiduvõimalusi.

Ülipopulaarne slotifännide hulgas

Book of Ra oli Novomaticu esimene hiigelsuur slotimasina edulugu. See osutus Euroopa kasiinodes niivõrd populaarseks, et peagi taheti teha modernsem deluxe versioon – mis ka tehti. Nüüdne Book of Ra Deluxe ongi juba vanema versiooni oma populaarsuses ületanud. Kui sulle aga meeldivad pigem vanakooli slotikad, siis Book of Ra algne versioon meeldib sulle tõenäoliselt rohkem kui modernne deluxe versioon, kuna see näeb palju vanem välja ja helid ning graafika on palju lihtsamad. Samas maksimaalne võimalik võit on mõlemas versioonis täpselt sama ehk 700 – kordne panus (200x + 500x) juhul kui saad 5 raamatut ritta ja 5000 – kordne panus “free spins” all, kui saad 5 maadeavastajat.

Panused ja piirangud

Panustada saab kokku 9le reale. Panustamise võimalused on selle mängu puhul väga laiad ja võidu puhul pakub see mäng ka võimalust oma võitu edasi panustada, kui tunned, et oled õnnelainel ja võiksid veel suuremagi summa võita. Lisaks, kui leiad vähemalt 3 Book of Ra’d, siis avanevad sulle 10 tasuta spinni.

Boonusmängud

Erinevalt teistest tänapäeval kasutuses olevatest slotimängudest, ei paku Book of Ra olulisi boonusmänge – peale põhivõitude ongi lisavõimalusteks võita tasuta spinne ja panna võidusumma kohe uuesti panuseks. Kuigi see tundub üpris lihtsakoeline, siis seni on mängijad võimalust oma võidusummat koheselt edasi panustada, kõrgelt hinnanud.

Jackpot ja muud võidud

Kõige väärtuslikum ikoon, nagu ka eelpool mainitud on avastaja ehk “the explorer” – kui saad 5 avastajat ühte ritta, ilma et nende vahel oleks teisi ikoone, annab see sulle suurima võidu, milleks on 5000 “tokenit”. Teisel kohal oma väärtuselt on vaarao ehk “Pharaoh” (need mängud on enamasti inglise keeles), kes annab sulle 2000 “tokenit”.

Lihtsuses peitub ilu

Ilma keeruliste lisavidinate, boonussüsteemide ja muu pudi-padita on tegu ühe väga kergesti õpitava vanakooli slotimänguga, kus eksida pole võimalik. Kõik on tehtud kasutajale kergesti mõistetavaks. Ning tundub, et inimestele meeldivad selles kirjus elus vahel lihtsad vanakooli asjad – miks muidu on see mäng kogu maailmas endiselt populaarne.

Back to Top