Book of Ra – mäng päikesejumala silme all  

Kas teadsite, millist slotimängu peetakse üheks meeltlahutavamaks ning populaarsemaks? Need, kes valdkonda tunnevad, ütlevad kõik ühel suul – see mäng on Book of Ra. Mäng on iseenesest tõesti paljude teistega võrreldes imeline, kuna selle vahendusel võib igaüks siseneda müstilise Vana-Egiptuse lugudesse. Päikesejumal Ra, tolleaegse mütoloogia üks peamisi jumalaid, poleks ilmselt uneski näinud, et temast saab tuntuima kasiinomängu peakangelane.

 

Book of Ra (mänguautomaadid) stoori on suhteliselt põnev – see tutvustab sind Egiptuse peamiste saladustega ning annab mängijale võimaluse end arheoloogina tunda. Mängu jooksul tegelete müstilise raamatu otsimisega, mis selle leidjale rikkuseid toob. Mänguloojad on vaeva näinud ka ajaloolise õhustiku loomisega. Graafika on tasemel ning heliefektid idamaised ning tõetruud. Seni on mängust loodud kaks versiooni: Book of Ra Classic ja täiendatud Book of Ra Deluxe.

 

Esimeses verioonis on mängija käsutuses viis rullikut ning üheksa panuseliini, ent Deluxe versioonis on üks panuseliin rohkem. Ühtlasi on tehtud ka teisi muudatusi, ikka paremuse poole. Mängu eesmärk on lihtne – suunaga vasakult paremale tuleb kokku saada kolm kuni viis ühesugust sümbolit. Raamatumärk on boonussümbol ehk scatter-sümbol, mis tähendab, et boonusmängu avamiseks ei pea raamatud asuma reas, vaid lihtsalt mänguekraanil. Boonusmängus saate kümme tasuta spinni.

 

Osa Book of Ra populaarsusest tuleneb kindlasti ka sellest, et seda saavad mugavalt mängida ka inmesed, kel kuigi palju vaba aega parajasti käepärast pole. Mängu arvutis harrastamiseks pole tarvis midagi alla laadida, piisab vaid mõne kasiinoportaali kodulehe külastamisest.

 

Mängu hindavad need hasartmängurid, kes ei soovi oma pead liigselt kõiksugu pisiasjade ning erisustega vaevata. End võib usaldada lihtsalt õnne hooleks. Ning kui õnne on, võib esialgne panus saada viis tuhat korda suuremaks võiduks. Kasuks tuleb see, kui päikesejumalaga hästi läbi saate.

Back to Top